Laptopy

Firma Lux-service.com posiada bogatą ofertę komputerów przenośnych. Zaczynając od 10" netbooków, a kończąc na 17,3" notebookach. Nasi pracownicy pomogą wybrać sprzęt dopasowany idealnie do Twoich potrzeb. Nie zostawimy Cię z masą wydruków, specyfikacji nie mówiących tak naprawdę zbyt wiele o kupowanym sprzęcie. My przedstawimy suche fakty oparte na doświadczeniu związanym z sprzedażą tego typu asortymentu. Jednak wiedza i znajomość branży to nic bez konkurencyjnych cen i bogatej oferty. Dlatego też ofertujemy naszym klientom bogatą ofertę notebooków i netbooków naszego partnera Komputronik S.A.

Wybór odpowiedniego notebooka, dopasowanego do potrzeb klienta nie jest w cale takim prostym zadaniem. Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych informacji. Przeważnie szukając wymarzonego notebooka nie zwracamy uwagi na jakość wykonania samego urządzenia, a jest to tak naprawdę najważniejsza kwestia. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że żaden producent laptopa w specyfikacji swojego produkty nie podaje konkretnych informacji na temat samego wykonania urządzania! Każdy z producentów stosuje różnej jakości podzespoły, składające się później na całość oraz trwałość kadłubka. Osoba zainteresowana zakupem notebooka przeważnie skupia się na surowych parametrach, oceniając wydajność samej konfiguracji, a nie na wykonanie samego kadłubka, a tylko to jest gwarantem długiej, bezawaryjnej i komfortowej pracy.

Kolejnym aspektem mający zasadnicze znaczenie przy wyborze notebooka jest jego wielkość. W ofercie producentów można znaleźć produkty o bardzo różnych rozmiarach. Są notebooki mieszczące się bez problemu w damskiej torebce czy plecaku naszej pociechy, ale są też takie które swoją budową przypominają bardziej stację roboczą, o znacznie ograniczonej mobilności. Musimy pamiętać o tym, że im mniejszy notebook, tym mniejsza waga, ale i znacznie wydajniejsza praca akumulatora. Dlatego też, koniecznym jest odpowiedzenie sobie na pytanie w jakich warunkach notebook będzie pracował i jakiej wydajności oczekujemy.

Ostatnią istotną sprawą przy wyborze notebooka jest ilość i różnorodność złącz zewnętrznych pozwalających na podłączenie dodatkowych urządzeń. Swego czasu przy zakupie notebooka decydującą sprawą była technologia wykonania matrycy. Ekran może być albo błyszczący albo matowy. Na tą chwilę problem ten sam się rozwiązał, matryce błyszczące praktycznie zdominowały rynek notebooków.

Dlatego ofertujemy naszym klientom nie tylko bogatą ofertę notebooków i netbooków naszego partnera Komputronik S.A., ale również nieocenioną wiedzę i doświadczenie przy wyborze odpowiedniego modelu.

Telefon kontaktowy: +48 500 223 553 } Telefon kontaktowy: +48 535 490 050 } Fax: +48 52 517 74 34 } Email: biuro@lux-service.com