Sieci Teleinformatyczne

Każda firma posiadająca kilka komputerów powinna posiadać sieć lokalną - LAN. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z doborem, dostarczeniem i instalacją sprzętu, oprogramowania oraz administrowaniem sieciami LAN/WLAN.

Projektujemy i wykonujemy komputerowe sieci wewnętrzne, indywidualnie dla każdej firmy, w zależności od potrzeb i planowanego rozwoju. Doradzamy i pomagamy w dokonaniu wyboru sprzętu oraz konkretnych rozwiązań sieciowych optymalnych dla Państwa firmy.


Projektowanie sieci lokalnych i bezprzewodowych

Zaprojektowanie prawidłowo działającej sieci LAN wymaga dokładnej analizy potrzeb i możliwości użytkowników sieci oraz uwzględnienia szeregu uwarunkowań infrastruktury, w której sieć będzie działała. Zawsze staramy się zebrać maksimum informacji w trakcie projektowania sieci po to, aby efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący dla naszego klienta i dla nas.

Budowa sieci komputerowej

Zajmujemy sie instalacją i rozbudową sieci komputerowych w technologiach przewodowych oraz bezprzewodowych. Do budowy sieci komputerowych wykorzystujemy urządzenia firm uznanych za światowch liderów w swoich dziedzinach tj. CiSCO, 3Com, Linksys. Stawiamy tylko na sprzęt renomowanych producentów, ponieważ tylko on zapewnia odpowiednią jakość i wydajność całej sieci. Szczególna uwagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa.

Administracja i utrzymanie sieci

Utrzymanie sieci w pełnej sprawności i dostępności to zadanie wymagajce dużego doswiadczenia. Dobrze zaprojektowana i utrzymana sieć pozwala na bezawaryjną pracę w trudnych warunkach dużego obciążenia, co sie z tym wiarze minimalizuje ryzyko paraliżu przedsiębiorstwa. Staramy się zapobiegać wszelkim uszkodzeniom i nieprawidłowościom zanim powstaną. Pozwala to na zapewnienie naszym klientom pełnej satysfakcji z posiadanej infrastruktury informatycznej.

Nasze instalacje sieciowe charakteryzuje:

  • Zgodność ze światowymi normami
  • Wysoka jakość wykonania i estetyka
  • Odzyskiwanie utraconych danych
  • Funkcjonalność
  • Łatwość obsługi
  • Szeroka gama produktów
  • Konkurencyjne ceny
  • Możliwość dalszej robudowy
  • Gwarancja na wykonane usługi
Telefon kontaktowy: +48 500 223 553 } Telefon kontaktowy: +48 535 490 050 } Fax: +48 52 517 74 34 } Email: biuro@lux-service.com