Pozycjonowanie www

Pozycjonowanie jest to specyficzna forma reklamy w Internecie. Wyszukiwarki posiadają w swojej bazie tysiące stron o podobnej tematyce. Która z nich jest najlepsza i powinna zając pierwsze miejsce po wpisaniu danego słowa kluczowego ? Na wynik wpływa wiele czynników, jednak najważniejszym z nich są linki prowadzące do strony z innych stron. Link pełni funkcję rekomendacji. Czym więcej linków prowadzi do strony, tym wyższą pozycję ona zajmuje. Linki należy pozyskiwać w sposób rozsądny i nie rażący - tutaj liczy się naturlaność i jakość każdego linka. Ważna jest także ilość. Na tym właśnie polega pozycjonowanie - na budowaniu popularności strony, poprzez zwiększanie ilości linków rekomendujących daną stronę.

Cena pozycjonowana ustalana jest zawsze indywidualnie i zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest konkurencyjność danego słowa kluczowego, kolejnym jest obecna "wartość" i pozycja strony, która będzie pozycjonowana. Opłata jest miesięczna, zależna jedynie od efektów.

Czas pozycjonowania zależy od wielu czynników. Frazy mniej konkurencyjne można wypozycjonować nawet w ciągu tygodnia czasu, frazy trudniejsze wymagają większej ilosci czasu. Czasami jest są to 2-3 tygodnie, czasami 2-3 miesiące.

Wyszukiwaki nieustannie zmieniają swoje algoryty, co owocuje wahaniami pozycji. Zazwyczaj większe zmiany algorytmu pojawiają się raz na kilka miesięcy. Staramy się, aby pozycjonowane przez nas strony zajmowały stabilne, wysokie pozycje, jednak czasami zdarzają się wahania pozycji. Pozycjonowanie to specyficzny proces, który wymaga systematycznej pracy oraz cierpliwości.

Telefon kontaktowy: +48 500 223 553 } Telefon kontaktowy: +48 535 490 050 } Fax: +48 52 517 74 34 } Email: biuro@lux-service.com