Sieci monitoringu

Szanowni Państwo, prowadzimy działalność w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej CCTV.


Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia.

Dobór odpowiedniego sprzętu przeprowadzana jest u Państwa przez wykwalifikowanych techników, którzy określają jakie zastosować rozwiązania. Podczas prezentacji doradca techniczny ds. CCTV zaprezentuje Państwu możliwości jakie daje cyfrowa telewizja przemysłowa, pokaże jak działają różne typy kamer, jakie mają możliwości. Przeprowadzi badanie jaki system najlepiej sprawdzi się w Państwa firmie, a także wykona symulację kosztów montażu instalacji. Następnie profesjonalnie, szybko i z najwyższą starannością wykonamy instalację, uruchomimy system i gruntownie przeszkolimy obsługę.

Przyczynimy się do Państwa finansowego i organizacyjnego sukcesu, dostarczając Państwu niezawodnych, najnowszych technologicznie rozwiązań i usług informatycznych oraz teleinformatycznych. Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje.

Sprawny, profesjonalny i terminowy bezpłatny serwis gwarancyjny, urządzenia zastępcze na czas naprawy to również elementy oferty warte uwagi.

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. I my to doskonale rozumiemy. Możesz nam zaufać.

Oferta w ramach monitoringu

Projektujemy, instalujemy i modernizujemy systemy telewizji użytkowej dla różnych zastosowań. W skład oferty wchodzą:

  • Kamery monochromatyczne i kolorowe - od podstawowych tanich modeli do kamer z elektroniczną przysłoną, kamer z automatyczną regulacją przysłony w obiektywie do kamer o wysokiej rozdzielczości do zastosowań specjalnych a także mini kamer itp.
  • Rejestratory, cyfrowe karty DVR
  • Przełączniki sekwencyjne
  • Urządzenia telemetryczne do sterowania kamerami z dużych odległości
  • Lampy podczerwieni umożliwiające niewidoczne dla człowieka oświetlenie terenu dla potrzeb kamery
  • Instalacja i serwis
Telefon kontaktowy: +48 500 223 553 } Telefon kontaktowy: +48 535 490 050 } Fax: +48 52 517 74 34 } Email: biuro@lux-service.com